Herbalife

Herbalife Formül 1 Shake Karışımı

Herbalife Formül 1 Shake Karışımı

Bilgi almak için 0 553 880 0228 numaramız ile Whatsapp üzerinden veya arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Güne nasıl başlıyorsun?

Her sabah aynı yiyecekleri mi tüketiyorsun? Vaktin olmadığı için bir fincan kahveyle birlikte poğaça türü ürünleri mi tercih ediyorsun? Yediklerinizle doyuyor olabilirsiniz, peki bu vücudun ihtiyaç duyduğu şeyleri veriyor mu? Eğer bu sorular başını ağrıtıyorsa, kahvaltıda daha sağlıklı ve lezzetli gıdalarla beslenmek, aynı zamanda kilo kontrolünü sağlamak istiyorsan “Herbalife Kahvaltı Seti” tam sana göre.

Dilerseniz sabah kahvaltısında severek tükebileceğiniz ve formunuzu koruyarak sağlıklı kalmanıza yardımcı olacak ürünlere birlikte göz atalım.

Beslenme uzmanı kahvaltı için ne tavsiye ediyor?

“En iyi başlangıcı yapmak için zengin karbonhidrat, yeterli protein, vitamin ve minerale ihtiyacınız var. Herbalife F1 Shake enerji seviyenizi korumayı, maksimum beslenmeyi ve uzun süre güçlü kalmayı gerçekleştiren tüm besin maddelerini içeriyor.” Luigi Gratton, Herbalife Beslenme Eğitim Başkan Yardımcısı.

Besin değeri düşük karbonhidratlı kahvaltı yapmak

Yüksek kalori, düşük oranda besin ve protein. Güne beyaz ekmek, reçel, şekerli tahıl ve hamurlu yiyeceklerle mi başlıyorsun? Bu sana sabahleyin istediğin enerjiyi verebilir ancak vücudun ihtiyaç duyduğu protein, vitamin ve mineralden yoksundur. Ayrıca lif barındırmaması sebebiyle sahip olduğunuz tokluk hissi kısa süre sonra tekrar açlığa dönüşecek. Enerji seviyeniz azalacak ve tekrardan bir şeyler yeme ihtiyacı hissedeceksiniz.

Kahvaltıyı atlamak

Düşük kalori, düşük oranda besin ve protein. Kahvaltıyı es geçip öğle yemeğine, hatta akşam yemeğine kadar atıştırmalıklarla mı vakit geçiriyorsun? Hiç ama hiç doğru bir şey yapmıyorsun. Kahvaltı yapmak güne enerjik başlamanı sağladığı gibi kalp ve damar sağlığı ile vücutta diğer çeşitli organların korunması açısından önemlidir. Ayrıca kahvaltı yapmayıp şekerleme ve atıştırmalıklar tüketmek enerjinizi kısa süreliğine arttıracak ve vücutta şekerin aniden yükselmesi ve alçalması sebebiyle dengesizlik yaratacaktır.

Sağlıklı kahvaltıyı tercih etmek

Dengeli kalori, dengeli oranda besin ve protein. Sabah kahvaltısında doğru beslenme enerjinin yavaş salınımını sağlar, uzun süre tok tutar ve abur cuburlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu sayede kilo kontrolü de sağlanmış olur. Karbonhidrat, protein ve yağ dengesinin sağlanmasıyla iş temposuna ayak uydurabilir, daha mutlu ve sağlıklı bir gün yaşayabilirsin.

Formül 1 Shake’ini seç: 

Dengeli Beslenme: 22 çeşit vitamin mineral ve yeteri oranda protein içerir. Kahvaltıda tavsiye edilen besin oranını karşılar.

Daha fazla enerji:  İçerisinde barındırdığı lif ile sindirim süresi uzar ve sizi uzun süre canlı ve enerjik tutar.

Kilo kontrolü: Herbalife’ın kilo kontrolünü sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Herbalife içecekleri zihinsel performansı arttırır ve diğer şekerli içeceklere iyi bir alternatiftir.

Çalkala ve Beslen

Formül 1 Shake, hazırlaması kolay ve içimi lezzetli harika bir ürün. Herbalife karıştırma kabınızın içine 2 kaşık F1 Shake ve 250ml süt ekleyin, çalkalayın. Saniyeler içinde hazır olsun. Sizi saatlerce yüksek enerjili ve tok tutsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir